לקביעת תורים חייגו
04-8515062

יחודיות המרפאה 

1 ) הרופאים שעובדים במרפאתנו מומחים בתחומם (רפואת שיניים לילדים, יישור שיניים, טיפול  חניכיים ושתלים).הרופאים כולם בוגרי הפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית -הדסה ובוגרי תכניות התמחות בארץ.

2 ) אנו שמים דגש מיוחד למניעת מחלות הפה והשיניים וגמילה מהרגלים מזיקים למבנה הלסתות והשיניים.( מציצת אצבע, מוצץ, דחיפת לשון, כסיסת ציפורניים).בביקור הראשון ההורים מקבלים הסבר מפורט על דרכי מניעת עששת(חורים). ומסבירים לילד ברמה שמתאימה לגילו .

3) טיפולי מניעה: אנו מקפידים על ביצוע טיפולים מניעתיים כמו אטימת חריצים(ראה פירוט  במידע מקצועי),מריחת פלואוריד ,סילוק רובד ואבנית ובדיקות תקופתיות. מניסיון של מעל ל 30 שנה בטיפול בילדים אני יכול להעיד שהקפדה על הנחיות המניעה ובדיקות תקופתיות סדירות הרבה ילדים גדלים ללא עששת וללא מחלות חניכיים . עדיין לתורשה יש השפעה אבל ניתן להפחית את השפעתה בצורה משמעותית.

4) עיצוב המרפאה  הוא חם , מאוד ידידותי וייחודי לילדים. המרפאה מעוצבת כג'ונגל .הכניסה למרפאה היא מתחת לעיצוב דמוי עצים. עם דמויות של חיות.

יש פינה של טלוויזיה ומחשב, פינת ספרים, פינה לציור ומשחקים ובמה 

גבוהה שבתוכה בובות של חיות .הירידה מבמה זו היא במגלשה.  

5) מסך טלוויזיה. הילדים במרפאה יכולים לעבור את הטיפול תוך כדי הסתכלות על מסך בטלוויזיה  ולבחור את התוכנית האהובה עליהם. זו טכניקת הסחה יעילה מאוד ומוכחת במחקרים.

שיטה זו באה בנוסף לטכניקות ההתנהגותיות שאנו משתמשים כמו יצירת אימון, עידוד, וחיזוקים חיוביים, הדגמה ,הסבר על הטיפול והתקדמות הדרגתית של שלבי הטיפול  .

6) הרדמה מקומית ממוחשבת. אנו משמשים במכשיר הרדמה מקומית(אלחוש) חדיש STA.מכשיר זה מבטיח הרדמה מקומית עדינה מאוד כמעט ללא כאב והצורה שלו נראית כקשית ולא כמו הצורה הרגילה המאיימת של המזרק הרגיל. יתרון נוסף שלו הוא שאין תחושת הנפיחות והנימול בשפה ובלחי(שנמשכת כשלוש שעות בזריקה הרגילה) לאחר ההרדמה  שמאוד מציקה לילדים בטיפול ואחריו.

7) צילום דיגיטלי. אנו משתמשים בצילום דיגיטלי שדורש קרינה נמוכה מאוד. והצילומים נעשים רק לפי התווית ברורות  שמחייב המצב הקליני. 

בניית אתרים - טואול